magadish

magadish

środa, 25 września 2013

jak kupować by nie zwariować cz.1

Znamy już swoje sylwetki, uważnie przeczytałyśmy posta 
teraz możemy wybrać się na zakupy. Dzisiaj proponuję wam przymierzenie krótkich topów. Wybrałam dla was pare typowych sylwetek:KLEPSYDRA

Jeśli twoim atutem jest szczupła talia i płaski brzuch eksponuj go, ale z umiarem - zgodnie z zasadami elegancji. Przy krótkich topach wybierz długie spodnie z podwyższonym stanem. W ten sposób wyeksponujesz tylko najszczuplejszą część swojego brzucha. W sumie odsłaniały ok. 10 cm, dobrze byłoby założyć top z małym dekoltem.


KOLUMNA

Osoby z taką sylwetką są szczupłe, ale mają chłopięcą figurę - bardzo wąskie biodra i prawie niewidoczną talię. Warto założyć wtedy dopasowany top ( może być z dekoltem) i trapezową spódnicę z bardzo wysokim stanem, która tworzy złudzenie wcięcia w talii i ponętnych bioder.


ROŻEK

Szerokie ramiona, krótki tułów oraz wąskie biodra to twoja twoja zmora - teraz już nie. Wystarczy optycznie wydłużyć tułów pokazując dolną część brzucha. Pod warunkiem że nie ma tam zbyt dużo tłuszczyku. Warto zainwestować w białe szorty - optycznie poszerzą biodra, zaś kamizelka zwęzi ramiona.


GRUSZKA

Wąskie ramiona i szerokie biodra - jest to problem. Może po prostu należy kupić luźną koszulę, bluzę z szerszymi rękawami; równoważy to sylwetkę no i biodra wydają się węższe. Jeśli masz płaski i umięśniony brzuch warto go pokazać. Zakup spodnie z podwyższonym stanem i koszulę wiązaną w pasie i nie wykluczamy tu koloru białego :)


POWODZENIA :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz