magadish

magadish

poniedziałek, 25 maja 2015

The Kiss of SaddamZanim zdecyduję się na kupno książki, obowiązkowo czytam pierwsze strony i oczywiście notkę wydawniczą. Wszystko zapowiadało się całkiem nieźle 
a wyprzedażowa cena jeszcze bardziej przyciągała moją uwagę. Jakież było moje rozczarowanie, gdy zaczęłam pochłaniać kolejne strony książki.  Spodziewalam się lektury przesiąkniętej kulturą Wschodu, niestety dostałam tanią imitację. 
Gdzieś w środku poczułam się oszukana.
Czy wy też doświadczyliście kiedyś czegoś podobnego?

Książkę polecam jedynie czytelnikom niewymagającym

czwartek, 21 maja 2015

Jak kupować, by nie zwariować


Czas pełną parą powrócić na bloga. Moja ostatnia nieobecność była spowodowana kończeniem kolejnych studiów. Udało mi się wszystko pozamykać 
i wyzdrowieć. 
Zaczynamy więc na nowo :)Wiosenne wietrzenie szafy przeżywamy co roku. Sieciówki zalewają was co rusz nowymi, pięknymi ubraniami, obok których nie można przejść obojętnie. Jakość materiału  w polskich sklepach jest coraz lepsza, zaczynamy nadążać za światowymi trendami. Czasem z rocznym opóźnieniem dochodzą do nas francuskie i amerykańskie pomysły, ale ma się ku dobremu. 
Abyście nie musiały spędzać na zakupach kilku godzin, postanowiłam przygotować dla was propozycje, w tak modnym w tym sezonie, kolorze żółtym. 
Czas umilać wam będą moje majówkowe tulipany.